Fő támogatóink:

Főoldal

• A Sport2 csatorna közvetíti a BL meccset 2019.november.05 - A LEN Bajnokok Ligája 2019. november 8.-i Szolnoki Dózsa - Olympiacos mérkőzést a SPORT TV Sport 2 csatornája 19:00 órától
  • Fradival találkozunk a kupaelődöntőben 2019.november.04 - A lehető legnehezebb ellenfelet kapta csapatunk, a Szolnoki Dózsa a BENU Magyar Kupa elődöntőjében, ugyanis a mindegyik sorozatban címvédő Ferencváros
  • Remekeltek fiataljaink 2019.november.03 - Csapatunk, a Szolnoki Dózsa a Debrecen legénységét látta vendégül szombat délután a Vízilabda Arénában. A vendégek az első negyedben tartották
  • Nem áll le a mókuskerék 2019.október.31 - A Bajnokok Ligája után ismét bajnoki meccs vár csapatunkra, a Szolnoki Dózsára, amely a Debreceni VSE együttesét szombaton 16 órakor
  • Több volt, ebben a meccsben 2019.október.30 - Csapatunk, a Szolnoki Dózsa 14–10-re kikapott a spanyol Barcelonetától a  Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában. A Zsivko Gocics edző tanítványai
  • Barcelonában folytatja csapatunk 2019.október.29 - Folytatódnak a küzdelmek a legrangosabb európai kupában, a LEN Bajnokok Ligájában. Ma 19.15-kor (tv: Sport2) a főtábla A csoportjának harmadik
  • Élőben közvetíti a Sport2 TV a BL meccset 2019.október.29 - A LEN Bajnokok Ligája 2019. október 29.-i Zodiac Atletic Barceloneta – Szolnoki Dózsa mérkőzést a SPORT TV Sport 2 csatornája
  • A legjobb négy közé jutott csapatunk 2019.október.26 - Elsőként csapatunk, a Szolnoki Dózsa jutott be a Magyar Kupa elődöntőjébe, miután a negyeddöntő első mérkőzésén játszott 11–11-es döntetlen után
  • Döntetlen született az odavágón 2019.október.26 - Csapatunk, a Szolnoki Dózsa az ZF-Eger legénységét fogadta a BENU Magyar Kupa negyeddöntőjének első meccsén.   A mieink hiába játszottak négyperces
  • FIGYELEM! 2019.október.25 - A Szolnoki Vízilabda Sport Club Kft. bankszámlaszáma megváltozott. A továbbiakban az alábbi számlaszámra kérjük utalásaikat teljesíteni: 11600006 – 00000000 –