Fő támogatóink:
Kiemelt támogatóink:

Megint az Eger nyert

Posted on 2018 február 08.

A két héttel ezelőtti mérkőzéshez hasonlóan ezúttal is az Eger nyerte a vízilabda Bajnokok Ligája rangadóját.

Vlahopulosz szerezte az első negyed egyetlen gólját, a másodikban Andrija Prlainovics lőtte be a Kis Gábor által kiharcolt ötméterest, de a félidőben már 4-1-re vezettek a hazaiak. A folytatásban sem játszotta a pólót úgy egyik csapat sem- a Dózsa meg kiváltképp nem- hogy a vizes labdás játékba emberek milliói szerethessenek bele. Hat- háromra nyertek az egriek. Baj ezzel együtt sincs, csak rosszul néz ki a csapat játéka mostanság. Bár Cseh Sándor több taktikai variációt kipróbált, de igazán egyik sem működött. Még a klasszikus center nélküli játék is vízbe került. A BL-győztes oda- vissza legyőzésével az Eger alighanem biztosította a helyét a Nyolcas Döntőben, de kétségeink egy másodpercig se legyenek, ott lesz a Dózsa is. A nyolcadik forduló további eredményei a B-csoportban:

Jadran Herceg Novi-Sabadell 7:8, Pro Recco-Spandau 04 10:4, Steaua Bukarest-Alphen 9:8

A csoport állása: 1. Pro Recco 21, 2. Eger 16, 3. Szolnok, 4. Spandau 04 15, 5. Jadran Herceg Novi 13, 6. Steaua Bukarest 9, 7. Sabadell 6, 8. Alphen 0 pont