Fő támogatóink:
Kiemelt támogatóink:

Tatabányai vendégek a Ligetben

Posted on 2020 február 07.

A 11. forduló mérkőzéseit rendezik az élvonalbeli bajnokságban. Csapatunk, a Szolnoki Dózsa a Tatabánya legénységét szombaton 16 órakor fogadja a Vízilabda Arénában.

A mezőny egyetlen pont nélküli legénysége vendégeskedik szombaton Szolnokon. A felek őszi meccsét 11–8-ra nyerte csapatunk a Kormárom megyei fővárosban. Akkor sem volt könnyű dolguk, hiszen a harmadik negyed után csak egy góllal, 8–7-re vezettünk. Annak ellenére, hogy a vendégek sereghajtók az A jelű nyolcasban nem számíthatnak könnyű mérkőzésre Angyal Daniék.

Az A csoport további párosítása: Ferencváros–PVSK, Debrecen–Szeged, Miskolc–UVSE
A csoport állása: 1. FTC Telekom 30 pont, 2. Szolnoki Dózsa 27, 3. PannErgy Miskolci VLC 22, 4. PVSK-Mecsek Füszért 14, 5. UVSE 13, 6. Szeged 6, 7. Debreceni VSE 3, 8. Tatabánya 0 pont.

A B csoport párosítása: OSC–Szentes 17–4 (csütörtökön játszották), BVSC–Kaposvár, Honvéd–Vasas, Eger–Szombathely.

A csoport állása: 1. A-Híd OSC Újbuda 33 pont, 2. ZF-Eger 25, 3. Budapesti Honvéd 15, 4. BVSC-Zugló 15, 5. Metalcom Szentes 13, 6. VasasPlaket 8, 7. Kaposvári VK 7, 8. AVUS Szombathely 4 pont.

Forrás: Új Néplap
Fotó: Illyés Csaba